شرکت پویا نمایی یک شرکت  مبنی بر توسعه خود اشتغالی و  با سابقه در زمینه های نرم افزاری میباشد . از این رو شرکت در سیاست های خود در نظرگرفت با راه اندازی سامانه خود اشتغالی برای کاربران علاوه بر درآمد و استفاده شخصی  بتوانند در پروژه های شرکت همکاری کرده و سود حاصل از همکاری خود را دریافت نمایند.

یک مثال ساده

ایا تا بحال چیزی از سایت های تخفیف گروهی شنیده اید؟؟

فرض کنید یک مکان گردشگری تفریحی مثل تلکابین یا بازی کارتینگ قیمت بلیط ورودی آن ۲۰ هزار تومان باشد آیا اگر این بلیط به قیمت ۱۵ هزار تومان یا کمتر در بازه ای زمانی قیمت گذاری شود شما نیز نیز به فکر استفاده از خدمات آن مکان گردشگری با هزینه کمتر نمی افتید؟

سایت های تخفیف گروهی به همین صورت عمل کرده و با تلکابین یا کار تینگ مذکور قرار داد بسته تا در بازه ای زمانی مشخص تعداد بیشتری مشتری برای فرد جلب کند این کار نه تنها برای صاحب تلکابین دارای سود بیشتری میباشد(فرض کنید بجای اینکه روزانه ۱۰۰ نفر با قیمت ۲۰ هزار تومان برای استفاده از تلکابین بلیط تهیه کنند با این تخفیف ۱۵ هزار تومان تعداد ۱۵۰ نفر بلیط تهیه کنند که این موجب سود بیشتر است) بلکه آن سایت تخفیف گروهی هم کسب در آمدی کرده است . همانطور که ملاحظه میکنید تلکابین همان تلکابین است و کیفیت آن هم تغیری نکرده است ولی اینجا یک نفع سه طرفه ایجاد شده است و هم افراد استفاده کننده هزینه کمتری میپردازند هم صاحب تلکابین سود میکند و هم آن سایت تخفیف گروهی که قراردادی با صاحب تلکابین بسته.

 

شرکت پویا نمای مسیر جادویی نیز تصمیم بر آن گرفته بجای هزینه های سرسمام آور برای طراحی وبسایت و نرم افزار های مختلف ( نرم افزار های ویندوز و نرم افزار های اندروید) با هزینه ای مناسب که باعث شود هم شخص سفارش دهنده به سود برسد هم شما که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام میشوید و همچنین شرکت به سود بیشتری دست پیدا کنند

مثالی در این مورد : اگر در شهر بزرگی زندگی میکنید قطعا مشاورین املاک زیادی در شهر شما وجود دارند با توجه به اینکه روزانه تعداد استفاده کنندگان از اینترنت در ایران رو به افزایش میباشد خواه یا ناخواه تمامی اصناف از جمله مشاورین املاک نیاز به طراحی وبسایت پیدا میکنن که به وسیله آن بتوانند املاک فروش یا قابل رهن خود را برای متقاضیان املاک به نمایش بگذارند .طراحی این سایت ها در حال حاضر مبلغی بیش از یک میلیون تومان در بازار میباشد .از اینرو  شرکت پویا نمایی با طراحی سایت های حرفه ای مشاور املاک و قیمت مناسب توانسته سفارشات بیشتر با کیفیتی در شآن مشتریان خود ارائه دهد

شرکت علاوه بر مشاورین املاک در زمینه ای مختلف دیگر اصناف نیز طراحی وبسایت انجام میدهد و مثال بالا فقط برای نمونه مثال زده شده است.

 

از این رو شما میتوانید بدون داشتن دانشی در زمینه های نرم افزاری و طراحی وبسایت تنها و تنها آشنایی با اینترنت و آموزش های کار با سامانه  اس ام اس که ابزار کار شماست با راهکار هاو آموزشهایی که شرکت پویا نمای مسیرجادیی در اختیارتان میگذارد به عنوان نماینده شرکت در شهر خودتان شروع به فعالیت کنید. پشتیبانان شرکت پویا نمای مسیر جادویی همواره شمارا پشتیبانی و آموزش های لازم را به شما ارائه خواهند داد.

 

 

علاوه بر موارد ذکر شده افراد با پر کردن فرم  صلاحیت اطلاعاتی راجع به توانایی های خود در اختیار شرکت قرار میدهند . چنانچه مراحل ثبت نام خود را تا دریافت کد فعالسازی بروی گوشی یا دریافت ایمیلی مبنی بر تایید ثبت نام  دریافت نمایند که به معنی ثبت نام فرد در شرکت میباشد تیم پویا نمای مسیر جادویی با توجه به توانایی هایی که فرد مذکور در هر زمینه دارد وی را در پروژه هایی نظیر ترجمه متون و پروژه های دانشجویی که از دیگر کاربران فاقد توانایی برای انجام کار به شرکت ارجاع میشود دخیل و سفارشاتی به آنها جهت انجام ارائه دهد تا فرد در منزل در مواقع بیکاری یا فراقت با انجام ترجمه یا پروزه ای دانشجویی کسب در آمد کند ( مثال : فرض کنید شما رشته تحصیلیتان معماریست یکی از نرم افزار های پر کاربرد این رشته اسکیس میباشد که چنانچه شما توانایی استفاده از ان را داشته باشید میتوانید پروزه های دانشجویی درخواست داده شده با این نرم افزار را انجام داده و هزینه آن را دریافت کنید )

 

* نحوه دریافت حقوق

پس از ثبت نام ،چنانچه افراد تمایل به کسب دریافتی ماهانه  به روش بازاریابی پیامکی یا بازاریابی معمولی  داشته باشند با آموزش هایی که در داخل بخش آموزشها  موجود میباشد در شهر خود  با استفاده از سامانه ارسال اس ام اس شروع به جذب مشتری طراحی سایت یا فروش محصول نرم افزاری شرکت مینمایند  دریافتی ماهانه  شما بسته به تعداد قرار داد هایست که به شرکت ارجاع میدهید .حداقل دریافتی ۲۵۰ هزار تومان میباشد که برابر ۵ قرارداد معرفی شده شما به شرکت است و علاوه بر ۲۵۰ هزار تومان مبلغ ۱ میلیون تومان هم پورسانت فروش ، برای ۵ فروش شما میباشد  که مبلغ دریافتی شما ۱۲۵۰۰۰۰ تومان میباشد چنانچه تعداد قرارداد های شما بیشتر از ۵ مورد باشد  دریافتی بیشتری دریافت خواهید در واقع دریافتی شما بسته به تعداد قرار داد های موفق آن ماه کاری میباشد که به شرکت ارجاع داده اید. افراد در این تفکر نباشند که کار به صورت بازاریابی در محل وخیابانی و ….. میباشد بلکه شما میتوانید همه کارها را در منزل و به وسیله ی  سامانه ارسال اس ام اس خود انجام دهید و مشتری جذب نمایید.

همچنین چنانچه فراد تمایل داشته باشند به صورت بازاریابی حضوری نیز اقدام به جذب مشتری برای طراحی سایت از میان شرکت ها و کسب کار ها انجام دهند میتواند داوطلبانه اقدام به انجام آن کنند