.

Takstar-TA-55C-professional-vintage-recording-microphone-Condenser-Microphone-Classical-Elegant-font-b-Natural-b-font

برنامه رادیویی ” خاص باشید” هر پنجشنبه ساعت ۱۰٫۳۰ الی ۱۱ از شبکه رادیویی ایران به تهیه کنندگی خانم متین السادات فیروزی و به گویندگی خانم نسيم رفيعي با  هدف ثروت آفرینی و ایجاد روحیه خود باوری در جوانان. همچنین معرفی کسب و کارهای تجارتی، خانگی و تجارت  الکترونیک میپردازد و از این شبکه رادیویی پخش میگردد.

در برنامه این هفته پنج شنبه مورخ ۱۳۹۴/۷/۲۳ در مورد کار درمنزل و کار آفرینی و کسب در آمد در منزل صحبت خواهد شد  لذا در همین راستا یکی از کارمندان شرکت پویا نمای مسیر جادویی  از  شهر تهران به درخواست تهیه کننده برنامه ، خانم فیروزی دعوت شده و در این برنامه شرکت خواهند کرد به متقاضیان و کارمندان محترم در سراسر کشور  توصیه می شود در صورت امکان به این برنامه رادیویی گوش فرا دهند تا در راستای کسب در آمد بیشتر در این ضمینه قدم های مثبتی بردارند.

 

لذا حضور جناب آقای محمد کاظم باقری با ( کد پرسنلی ۹۴۱۲۱۴ ) در این برنامه رادیویی به عنوان نماینده و کارمندی  از شرکت پویا نمای مسیر جادویی باعث افتخار این شرکت در ضمینه کار آفرینی و کسب در آمد در منزل است. موفقیت وی را به ایشان تبریک نموده و آرزوی موفقیت و پیشرفت های بیشتری برای ایشان و شرکت پویا نمای مسیر جادویی داریم.

 

 

 

 

با تشکر روابط عمومی شرکت پویانمای مسیر جادویی