با توجه به اینکه هر کار بر ثبت نام شده در این سایت میتواند کارت کاربری دریافت کند لازم است توضیحاتی در مورد این کارت داده شود.

این کارت شامل نام و نام خانوادگی هر کاربر و همچنین کد کاربری سایت و کدملی فرد است. از آنجا که کاربران این سایت میتوانند با استفاده از سامانه خود و ارسال اس ام اس کسب در آمد داشته باشند شرکت پویانمایی برای تضمین این افراد جهت انجام صحیح و با کیفیت کار کارفرمایانی که به این اشخاص جهت ارسال اس ام اس مراجعه کرده و سفارش ارسال اس ام اس داده اند این کارت را تهیه نموده است .

این کارت پس از تکمیل ثبت نام کاربران و بخش کاربری( آموزش ) به افراد تعلق میگیرد . کاربران میبایست برای دریافت این کارت کاربری عکس ۳*۴ پرسنلی از خودشان از طریق قسمت اخذ کارت ارسال نمایند .

 

کارفرما میتواند از دو طریق استعلام صحت فعالیت کاربر را از شرکت پویانمای مسیر جادویی بگیرد

۱- با اسکن QR کد موجود بر روی هر کارت احراز هویت کاربران سایت شرکت پویانمای مسیر جادویی از طریق موبایل .

۲- با وارد شدن به آدرس intkar.ir  و از قسمت استعلام کاربران  با وارد کردن کد ملی کاربر اقدام به گرفتن استعلام  و تایید این سایت و شرکت برای آن کاربر نماید.

 

با داشتن این کارت کاربران سایت  با پشتوانه بیشتری در مقابل کارفرمایان عمل کرده و کارفرمایان نیز با اطمینان بیشتری اقدام به سپردن سفارشات خود به کاربر می نمایند.

با توجه با این که این شرکت عملکرد شما برای ارسال اس ام اس و انجام سفارشات کارفرمایان را با اسم شرکت تایید میکند لذا در صورتی که کاربری به هر نحوی در انجام سفارشات کارفرما تعلل بورزد  . سامانه اس ام اس کاربر از سمت شرکت  تا جلب رضایت کارفرما مسدود خواهد شد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.