با توجه به درخواست های زیاد افراد برای کار به روش چهارم  موجود در قسمت روش های کسب در آمد مبنی بر ارجاع سفارشات طراحی وبسایت به شرکت و دریافت حق الزحمه ارجاع سفارش، شرکت برای این افراد بدون ثبت نام و پرداخت هزینه  بخش مشارکت عمومی را در نظر گرفته است.

تذکر : در مشارکت عمومی به افراد سامانه ارسال اس ام اس و سیستم فالور گیر اینیستاگرام و تلگرام و سایت رایگان  تعلق نخواهد گرفت.

در این روش شما با توجه به آنچه در زیر آمده است میتوانید از شرکت دریافتی داشته باشید:

 

در این روش افراد دریافتی ماهیانه از شرکت نخواهند داشت و تنها میتوانند حق الزحمه معرفی سفارش را دریافت نمایند.

حق الزحمه ارجاع سفارش برای کاربران عضو شده در سیستم برای کاربران ثبت نامی از وبسایت مشاور املاک که قیمت تحویل سفارش ۳۰۰ هزار تومان میباشد ۲۰۰ هزار تومان آن به ارجاع دهنده عضو سایت تعلق میگیرد .

اما در این روش  قیمت تحویل سفارش وبسایت مشاور املاک ۴۰۰ هزار تومان میباشد اما حق الزحمه فرد ارجاع دهنده سفارش در مشارکت عمومی  برابر ۳۰ هزار  تومان میباشد و در صورتی که هزینه نهایی سفارش بیشتر باشد همین نسبت برای سفارش دهنده رعایت میشود.

 

شرایط سفارش و تحویل سایت:

۱- برای ارجاع سفارش وبسایت میبایست فرم زیر به دقت پر شود.

۲- شرکت هیچ گونه مکاتبه ای با مشتری شما نخواهد داشت و طرف قراداد شرکت شخص پر کننده فرم میباشد.

۳- پس از تماس کارشناسان شرکت با شما و تایید انجام سفارش شما ملزم به پرداخت بیعانه برای انجام خواهید بود.

۴- پس از تحویل سفارش حداقل تا ۴۸ پس از آن ملزم به پرداخت کل مبلغ وبسایت خواهید بود در غیر اینصورت وبسایت طراحی شده به حالت تعلیق در خواهد آمد .

۵- برای سفارشات طراحی وبسایت مشاور املاک تنها سایت به همان ظاهری که در نمونه ها موجود است با قیمت فوق تحویل مشتری میشود و تغییرات فقط شامل رنگ بندی خواهد بود.در صورتی که مشتری سفارش ظاهری به جز نمونه های ارائه شده داشته باشد هزینه آن برسی و قیمت آن متفاوت ( بیشتر) خواهدبود.

۶- برای سفارشات طراحی وبسایت به غیر از سفارشات سایت های املاک طرح اولیه برای شما ارسال میشود و پس از تایید طرح و قالب اقدام به انجام سفارش میگردد.

۷- پس از پرداخت بیعانه امکان لغو سفارش و استرداد هزینه وجود نخواهد داشت.

۸- قیمت های ارائه شده همراه با آدرس و پسوند ir .  و هاست اختصاصی شرکت به میزان  فضای ۵۰۰ مگابایت میباشد.

۹ – پشتیبانی سایت های مذکور به عهده شرکت بوده و در صورت درخواست مشتری شما ارائه قراردادی مبنی بر پشتیبانی سایت از سوی شرکت ارائه میشود.( هزینه ای بابت پشتیبانی دریافت نمی گردد)

 

arrow سایت های مشاور املاک به همراه امکانات برای ارائه توضیحات به مشتری

 

 

ثبت فرم سفارش سایت

  • جزئیات سفارش

  • سفارش دهنده تمایل به استفاده از چه رنگ هایی دارد؟
  • در صورتی که گزینه سایر را انتخاب کرده اید توضیحات کامل امکانات سایت را اینجا بنویسید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .