مقدمه

فعالیت در روش های پیشنهادی ذکر شده در سایت وقت چندانی را از شما نخواهد گرفت ، با گذاشتن وقت مشخصی در روز به تدریج با چم و خم کار آشنا شوید و در آمد خود را افزایش دهید حتی لازم نیست شغل اصلی خود را کنار بگذارید و به راحتی میتوانید در کنار شغل اصلی خود بدون آنکه نیازی به ثبت شرکت  داشته باشید به در آمد مطلوبی برسید و همچنیناین روش ها به صورتی طرح ریزی شده اند که کاربر میتواند از این شغل به عنوان شغل دوم خود نیز بهره گیرد که این یکی از مزیت های استفاده از روش های زیر میباشد .لازم به توضیح است پس از ثبت نام قسمت آموزشی برای کاربران در نظر گرفته شده است که می توانند نحوه کار با اجزای مختلف سیستم را به صورت تصویری و ویدیوئی مشاهده نمایند .

 

۱- نحوه کسب در آمد از طریق ارسال پیامک های تبلیغاتی

کاربران ثبت نامی می توانند با ارسال پیامک انبوه که قیمت هر پیامک از قیمت بازار فعلی کمتر است درآمد روزانه داشته باشند

برای شروع کار شرکت تعدادی پیامک  و لیست شماره های کل کشور بر اساس کد پستی ، ارسال براساس نقشه و اصناف و ….  ارائه میدهد که اساس کار شما برای شروع کار در این سیستم میباشد.

شما نیز قطعا یکی از دارندگان تلفن همراه میباشید که روزانه تعداد قابل توجهی اس ام اس تبلیغاتی در یافت میکنید . شاید گاهی این فکر از ذهن شما عبور میکند که آیا این اس ام اس ها هزینه ای دارد ؟ چرا با وجود اینکه شما این پیامک ها را نخوانده پاک میکنید باز هم ارسال کنندگان از ارسال آنها خسته نشده و کماکان این پیام ها ارسال میشود؟

اول به سراغ جواب دوم میرویم: شاید باورتان نشود ولی اکثریت مردم این اس ام اس ها را مطالعه مکینند و گاه از آن نیز بهره میبرند . همه شما در شهرتان شاهد ارسال پیامکی از طرف فروشگاهی یا مرکز خدماتی در شهرتان بوده اید اگر یکم دقیق تر به مساله نگاه کنید متوجه خواهید شد که آن فروشگاه مطرح تر و مشهور تر از سایر فروشگاه های مشابه در شهر شما هستند وحتی اسمشان و تبلیغشان ماندگاری بیشتری در ذهن شما دارد . و این خود یک برند سازیست و در نهایت مشتری بیشتری هم نسبت به سایرین کسب کرده اند . این فروشگاه ها یا مراکز خدماتی و غیره با تکنیک های تبلیغاتی سعی بر جذب مشتری بیشتر دارند با وجودی که حتی بعضی نخوانده اس ام اس تبلیغاتیشان را حذف میکنند ولی این خود یک شیوه نوین تبلیغاتیست که حتی این روزها در شبکه های اجتماعی نظیر وایبر تلگرام اینستاگرام و غیره میبینیم

 

حال در پاسخ به سوال اول میتوان به جرات گفت تبلیغات اس ام اسی دارای درآمدی خوب برای شخص ارائه دهنده خدمات جهت ارسال اس ام اس برای شخص تبلیغ دهنده میباشد فرض کنید شما یک خودرو تاکسی دارید که ابزار کسب در آمد میباشد حال با بنزین سهمیه ای که نرخ کمتری نسبت به خودرو های سواری دارد شروع به کار میکنید و نرخ هر مسیر مشخص و معین است و شما با اینکه بنزین هزینه میکنید اما در پایان علاوه بر هزینه بنزینی که کرده اید مبلغی سود نیز کسب کرده اید

حال برمیگردیم به کسب در آمد از طریق ارسال اس ام اس سامانه های ارسال اس ام اس همان ابزار کار شما جهت خود اشتغالیست که به صورت مادام العمر در اختیار شماست و میتوانید از آن در زمان و مکانی با داشتن یک رایانه یا تبلت یا یک تلفن هوشمند متصل به اینترنت کسب در آمد کنید. فرض کنید شما روزانه سه سفارش جهت ارسال اس ام اس انبوه دریافت کنید یک سفارش ۳۰۰۰ تایی یک سفارش ۵۰۰۰ تایی و یک سفارش ۱۰۰۰۰ تایی داشته باشید

شرکت پویانمایی مسیر جادویی قیمت ارسال هر اس ام اس برای کاربران ثبت نامی خود را کمترین نرخ موجود بازار و به قیمت عمده  ۱۲٫۵ تومان برای کاربران خود در نظر گرفته است

 

حال برای مثال بالا  داریم :

سفارش ۳۰۰۰ تایی برابر ۳۰۰۰*۱۲٫۵=۳۷۵۰۰ تومان

سفارش ۵۰۰۰ تایی برابر ۵۰۰۰*۱۲٫۵=۶۲۵۰۰ تومان

سفارش ۱۰۰۰۰ تایی بابر ۱۰۰۰۰*۱۲٫۵=۱۲۵۰۰۰ تومان

 

اما از آنجا که قیمت هر اس ام اس تبلیغاتی در بازار ۱۵ الی ۳۰ تومان میباشد  شما باید این قیمتها  را برای مثال بالا به مشتریتان ارائه دهید

سفارش ۳۰۰۰ تایی برابر ۳۰۰۰*۱۵=۴۵۰۰۰ تومان

سفارش ۵۰۰۰ تایی برابر ۵۰۰۰*۱۵=۷۵۰۰۰ تومان

سفارش ۱۰۰۰۰ تایی بابر ۱۰۰۰۰*۱۵=۱۵۰۰۰۰۰ تومان

 

و شما باید مبالغ فوق را از در خواست کننده ارسال اس ام اس دریافت کنید  حال اختلاف این دو عدد که شامل هزینه شما و مبلغ دریافتی از شخص در خواست کننده ارسال اس ام اس انبوه است سود کار شماست که به ترتیب برابر است برای  در خواست ۳۰۰۰ تایی ۷۵۰۰ تومان  برای ۵۰۰۰ تایی ۱۲۵۰۰ تومان  و برای ارسال ۱۰۰۰۰ تایی مبلغ ۲۵۰۰۰  تومان و جمعا شما در یک روز با این سه ارسال مبلغ  ۴۵۰۰۰ تومان در یافت داشته اید بدون اینکه از منزل خارج شوید یا کاری طاقت فرسا انجام داده باشید.

 

 

حال این سوال به وجود می آید که این افراد را چگونه پیدا کنیم تا سفارش بدهند؟

یادتان باشد شما همانگونه که برای افراد ارسال اس ام اس انجام میدهید میتوانید برای تبلیغ کار خود نیز از این سامانه استفاده کنید اما با یک تفاوت ! این سامانه دارای بانک شماره  اصناف و فروشگاه های کشور میباشد و شما میتوانید به هر شغلی هدفمند ارسال اس ام اس انجام دهید  نیازی نیست در ایتدا هزینه ای انجام دهید شرکت در ابتدا مبلغی شارژ اولیه به پنل شما اخصاص داده است که شما میتوانید هدفمند صنف مورد نطر خود را جهت ارسال  تبلیغ خود انتخاب نمایید

به طور مثال شما میتوانید از بین ۲۰۰۰ نفری که شماره موبایلشان در لیست صنف فروشگاهای لباس فروشی یا همان بوتیک ها میباشد را انتخاب کرده به ۲۰۰ نفر آنها یک اس ام اس انبوه ارسال کنید و در متن اس ام اس خود ، خود را به عنوان یک فرد جهت انجام امور تبلیغات پیامکی معرفی کنید ،  از آن صنف افرادی که نیاز به تبلیغات پیامکی دارند و پیامک شما را دریافت کرده اند باشما تماس خواهند گرفت و از شما درخواست ارسال اس ام اس انبوه خواهند کرد و شما کارتان را آغاز کرده اید.

 

روش دیگر برای افرادی که خودشان در صنف خاصی هستند.

شاید شما یک مغازه کارگاه یا تولیدی خانگی  دارید  علاوه بر تبلیغات برای شغل اصلی خود میتوانید برای همسایگان مغازه خود و دیگر اصناف نزدیک به خود نیز سفارش بگیرید و ارسال اس ام اس انجام دهید و مبلغ آن را از آنها بگیرید و در کنار شغل خود کار تبلیغاتی برای بازارچه یا ردیف مغازه های اطراف خود انجام دهید .

 

نمونه الگو های پیامکی جهت ارسال پیامک معرفی خود جهت انجام تبلیغات نیز در قسمت آموزشی برای شما قرار داده شده است.

در بخش آموزشی روش های جذب مشتری نیز برای شما بروز خواهد شد و شما میتوانید استفاده های مفید را از آنها نمایید.

شما میتوانید راهای دیگری نیز بسته به ایده ی خود برای جذب مشتری و انجام تبلیغات بکار بگیرید .

تذکر : شرکت تنها ابزار تبلیغاتی که سامانه ارسال اس ام اس میباشد را به همراه آموزش های تصویری و پشتیبانی در اختیار شما قرار میدهد  . نه سفارشات ارسال اس ام اس ! بازاریابی و گرفتن سفارش از مشتری جهت تبلیغات و انجام آن توسط صاحب سامانه انجام میپذیرد .

در این روش شما هزینه ارسالات انجام شده را به صورت مستقیم و با ارائه شماره حساب به کارفرما که همان سفارش دهنده ی اس ام اس ها میباشد از وی دریافت مینمایید و شرکت دخل و تصرفی در این موضوع نخواهد داشت.

 

 

۲- فروش سامانه های ارسال پیامک :

کاربر ثبت نام شده قادر است از طریق سامانه خود بی نهایت کاربر مشابه خود ثبت نماید که امکانات کاربران تحت پوشش خود کامل بوده و از این نظر هیچ کم و کاستی نسبت به سایر کاربران نخواهند داشت.

متقاضیان پس از ثبت نام قادر خواهند  بود سامانه هایی شبیه به سامانه های خودشان را به فروش برسانند .این سامانه ها با توجه به امکانات شخص درخواست کننده از شما از ۶۰٫۰۰۰ هزار تومان به بالا ارزش گذاری میشوند که توضیحات کامل انواع قیمت گذاری ها با توجه به امکانات  در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت .لازم به ذکر است در صورت فروش هر سامانه تنها مبلغ ۴۰٫۰۰۰ تومان به شرکت و مابقی به کاربر تعلق میگیرد که این شرایط تا فروش ۵۰ سامانه برقرار است و در صورتی که تعداد سامانه های ثبت شده توسط کاربر شرکت پویانمای مسیر جادویی از این عدد فراتر رود کاربر در صورت فروش سامانه وجهی را به شرکت پرداخت نمی نماید و تمامی وجه دریافتی برای فروش سامانه ها به خود کاربر تعلق پیدا میکند .

 

۳-در زمینه همکاری کاربران با پروژهای ایجاد شده توسط شرکت و درآمد ماهانه

شرکت پویا نمایی یک شرکت  مبنی بر توسعه خود اشتغالی و  با سابقه در زمینه های نرم افزاری میباشد . از این رو شرکت در سیاست های خود در نظرگرفت با راه اندازی سامانه خود اشتغالی برای کاربران علاوه بر درآمد و استفاده شخصی  بتوانند در پروژه های شرکت همکاری کرده و سود حاصل از همکاری خود را دریافت نمایند.

یک مثال ساده

ایا تا بحال چیزی از سایت های تخفیف گروهی شنیده اید؟؟

فرض کنید یک مکان گردشگری تفریحی مثل تلکابین یا بازی کارتینگ قیمت بلیط ورودی آن ۲۰ هزار تومان باشد آیا اگر این بلیط به قیمت ۱۵ هزار تومان یا کمتر در بازه ای زمانی قیمت گذاری شود شما نیز نیز به فکر استفاده از خدمات آن مکان گردشگری با هزینه کمتر نمی افتید؟

سایت های تخفیف گروهی به همین صورت عمل کرده و با تلکابین یا کار تینگ مذکور قرار داد بسته تا در بازه ای زمانی مشخص تعداد بیشتری مشتری برای فرد جلب کند این کار نه تنها برای صاحب تلکابین دارای سود بیشتری میباشد(فرض کنید بجای اینکه روزانه ۱۰۰ نفر با قیمت ۲۰ هزار تومان برای استفاده از تلکابین بلیط تهیه کنند با این تخفیف ۱۵ هزار تومان تعداد ۱۵۰ نفر بلیط تهیه کنند که این موجب سود بیشتر است) بلکه آن سایت تخفیف گروهی هم کسب در آمدی کرده است . همانطور که ملاحظه میکنید تلکابین همان تلکابین است و کیفیت آن هم تغیری نکرده است ولی اینجا یک نفع سه طرفه ایجاد شده است و هم افراد استفاده کننده هزینه کمتری میپردازند هم صاحب تلکابین سود میکند و هم آن سایت تخفیف گروهی که قراردادی با صاحب تلکابین بسته.

 

شرکت پویا نمای مسیر جادویی نیز تصمیم بر آن گرفته بجای هزینه های سرسمام آور برای طراحی وبسایت و نرم افزار های مختلف ( نرم افزار های ویندوز و نرم افزار های اندروید) با هزینه ای مناسب که باعث شود هم شخص سفارش دهنده به سود برسد هم شما که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام میشوید و همچنین شرکت به سود بیشتری دست پیدا کنند

مثالی در این مورد : اگر در شهر بزرگی زندگی میکنید قطعا مشاورین املاک زیادی در شهر شما وجود دارند با توجه به اینکه روزانه تعداد استفاده کنندگان از اینترنت در ایران رو به افزایش میباشد خواه یا ناخواه تمامی اصناف از جمله مشاورین املاک نیاز به طراحی وبسایت پیدا میکنن که به وسیله آن بتوانند املاک فروش یا قابل رهن خود را برای متقاضیان املاک به نمایش بگذارند .طراحی این سایت ها در حال حاضر مبلغی بیش از یک میلیون تومان در بازار میباشد .از اینرو  شرکت پویا نمایی با طراحی سایت های حرفه ای مشاور املاک و قیمت مناسب توانسته سفارشات بیشتر با کیفیتی در شآن مشتریان خود ارائه دهد

شرکت علاوه بر مشاورین املاک در زمینه ای مختلف دیگر اصناف نیز طراحی وبسایت انجام میدهد و مثال بالا فقط برای نمونه مثال زده شده است.

 

از این رو شما میتوانید بدون داشتن دانشی در زمینه های نرم افزاری و طراحی وبسایت تنها و تنها آشنایی با اینترنت و آموزش های کار با سامانه  اس ام اس که ابزار کار شماست با راهکار هاو آموزشهایی که شرکت پویا نمای مسیرجادیی در اختیارتان میگذارد به عنوان نماینده شرکت در شهر خودتان شروع به فعالیت کنید. پشتیبانان شرکت پویا نمای مسیر جادویی همواره شمارا پشتیبانی و آموزش های لازم را به شما ارائه خواهند داد.

 

* نحوه دریافت حقوق

پس از ثبت نام ،چنانچه افراد تمایل به کسب دریافتی ماهانه  به روش بازاریابی پیامکی یا بازاریابی معمولی  داشته باشند با آموزش هایی که در داخل بخش آموزشها  موجود میباشد در شهر خود  با استفاده از سامانه ارسال اس ام اس شروع به جذب مشتری طراحی سایت یا فروش محصول نرم افزاری شرکت مینمایند  دریافتی ماهانه  شما بسته به تعداد قرار داد هایست که به شرکت ارجاع میدهید .حداقل دریافتی ۲۵۰ هزار تومان میباشد که برابر ۵ قرارداد معرفی شده شما به شرکت است و علاوه بر ۲۵۰ هزار تومان مبلغ ۱ میلیون تومان هم پورسانت فروش ، برای ۵ فروش شما میباشد  که مبلغ دریافتی شما ۱۲۵۰۰۰۰ تومان میباشد چنانچه تعداد قرارداد های شما بیشتر از ۵ مورد باشد  دریافتی بیشتری دریافت خواهید در واقع دریافتی شما بسته به تعداد قرار داد های موفق آن ماه کاری میباشد که به شرکت ارجاع داده اید. افراد در این تفکر نباشند که کار به صورت بازاریابی در محل وخیابانی و ….. میباشد بلکه شما میتوانید همه کارها را در منزل و به وسیله ی  سامانه ارسال اس ام اس خود انجام دهید و مشتری جذب نمایید.

همچنین چنانچه فراد تمایل داشته باشند به صورت بازاریابی حضوری نیز اقدام به جذب مشتری برای طراحی سایت از میان شرکت ها و کسب کار ها انجام دهند میتواند داوطلبانه اقدام به انجام آن کنند.

۴-کسب در آمد از سایت شخصی رایگانی که از شرکت دریافت مینمایید.

همانگونه که میدانید برای طراحی یک سایت اینترنتی شخصی برای خودتان باید هزینه های زیادی را متحمل شوید .کاربرانی که در این سایت ثبت نام کرده اند جهت بهره وری خود میتوانند از این شرکت یک سایت رایگان دریافت نمایند و از طریق سایت نیز کسب درآمد نمایند.  در این روش فرد ثبت نام کننده پس از دریافت سایت خود یک فایل آموزشی جامع آموزش به زبان ساده کار باسایت را دریافت خواهند کرد که آموزش کامل مدیریت سایت شخصی به صورت تصویری و ویدیویی و شامل فایل pdf  میباشد .

این سایت مخصوص به فرد ثبت نام کننده بود و میتواند در این سایت به جذب مشتری یا فروش سامانه ارسال اس ام اس بپردازند . همچنین میتوانند در این سایت به فعالیت های دیگری که مد نظرشان برای در آمد بیشتر است بپردازند . این شرکت در قبال طراحی و هاست مبلغی از کاربران خود دریافت نمیکند کاملا رایگان میباشد.

مزیت ها :

۱- شما خودتان میتوانید در سایت شخصیتان سامانه بفروش برسانید

در این روش شرکت برای شما بصورت  پیشفرض بر روی سایت شخصی شما این امکان را به وجود می آورد که بتوانید از طریق سایت خود اقدام به فروش سامانه نمایید .شما در این روش با توجه با آنچه در روش دوم فروش سامانه آمده است شما میتوانید هر سامانه را به قیمت ۶۰ هزار تومان به فروش برسایند و مبلغ ۲۰ هزار تومان  حاصل از هر فروش را از شرکت دریافت نمایید.و تنها ۴۰ هزار تومان در هر فروش را به شرکت پرداخت نمایید

روش دیگری که در این قسمت در نظر گرفته شده است به این صورت میباشد که شما میتوانید سامانه های فوق را با قیمت های بیشتری باتوجه به امکانات و تعرفه آنها با قیمت بیشتری بفروش برسانید که شما در این روش ملزم به دسته بندی قیمت ها بر اساس تعرفه ها و امکانات سامانه ها میباشید در این روش شما مجددا برای هر فروش سامانه فقط مبلغ ۶۰ هزار تومان به شرکت پرداخت خواهید کرد . به یاد داشته باشید قیمت ها باید متناسب با امکانات ارائه شده در دسته بندی های قیمت سامانه های  شما  باشد.

۲- میتوانید بازدید سایتان را از طریق تلگرام و سایت های تبلیغاتی بالا برده و با سایت های همکاری در فروش  اقدام به فروش محصولات نمایید.

سایت های همکاری در فروش به چه روش عمل میکنند؟

شاید شما نیز بار ها و بار ها به فکر راه اندازی سایتی فروشگاهی شده اید اما به دلیل نداشتن سرمایه و انبار کردن محصولات برای فروش از این کار منصرف شده اید . سایت های همکاری در فروش سایت هایی هستند که خودشان فروشگاه بزرگی هستند و برای فروش بیشتر محصولاتشان را با شما به اشتراک میگذارند در واقع شما محصولات آن سایت فروگاهی را در سایت خود قرار میدهید و سایت اصلی همه کار ها را انجام میدهد از فروش گرفته تا ارسال محصول و اگر آن خرید از سایت شما انجام بگیرد شما فقط مزد فروشتان را میگیرید پس میتوانید یک سایت فروشگاهی بزرگ داشته باشید بدون آنکه دردسر انبار داری و ارسال داشته باشید . روش قبلی که توضیح داده شد. نیز نمونه ای از همکاری در فروش است .

حال چگونه بازدید سایت خود را از تلگرام و غیره بالا ببریم؟

در سامانه های پیامکی که به شما تعلق میگیرد و شامل شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام  است شما میتوانید با ارسال انبوه و گسترده از این سامانه ها به تلگرام  برای سایت خود تبلیغات کنید و سایت خود را به دیگران معرفی کنید همچنین میتوانید با راه اندازی کانال تلگرام افراد را ترغیب به بازدید از سایت خود نمایید و بدون هزینه های زیاد بابت تبلیغات در دیگر سایت ها بازدید سایت خود را افزایش داده و محصولات و خدمات خود را بفروش برسایند و درآمد داشته باشید.

۳- در صورتی که بازدید سایت خود را بالا برده باشید میتوانید تبلیغات بگیرید و از این طریق نیز پول در آورید

مسلما شما در هر شغلی که باشید و برای کسب و کار خود وقت بگذارید میتوانید درآن زمینه پیشرفت های متعددی داشته باشید . حال که این شغل به صورت پاره وقت در زمان فراغت انجام میشود ! یعنی شما میتوانید فقط ۱-۲ ساعت در روز با وقت گذاشتن برای بالا بردن بازدید خود و مطلب گذاری بر روی سایت خود این بازدید را افزایش داده و از بازدید خود نیز نهایت استفاده را نمایید.

پس از این که پس از مدتی سایت شما به بازدید مناسبی برسد شما میتوانید از سایت هایی که در ازای نمایش تبلیغات به شما پول میدهند کسب در آمد نمایید این سایت ها به ازای نمایش تبلیغات در سایت شما هزینه ای به شما پرداخت میکنند .

۴- در صورتی که خودتان محصول خاصی برای فروش دارید میتوانید در سایت شخصیتان به فروش برسانید

خوشبختانه در هر خانه ایرانی فردی هنرمند وجود دارد .

اگر دارای هر هنری هستید سایت شما فروشگاه شما میشود . شما میتوانید با تولید هر هنری و فروش آن به کسب در آمد برسید .

خانم های خانه دار میتوانند تمام محصولات دستی خود را که در خانه تولید میکنند در سایت خود به فروش برسانند اگر شما خانمی هستید که در زمینه خیاطی مهارت دارید میتوانید تمام لباس هایی که تولید کرده اید را با گرفتن یک عکس و قیمت گذاری در سایت خود قرار دهید و بفروش برسایند . در واقع شما در منزل هر چه را تولید میکنید بدون واسطه در سایت خود بفروش برسانید و همچنین مشتریان خود را گسترش دهید

شاید شما نیز آقا هستید و در منزل فعالیت خاصی دارید . محصولی تولید میکنید . خطاطی میکنید ، یا حتی ابزاری خاص تولید میکنید شما هم متوانید محصولات خود را در سایت شخصیتان قرار داده و بفروش برسانید .

۵- علم و دانش خود را به دیگران انتقال دهید و پول دریافت کنید

( به طور مثال : شما هنر گل سازی را بخوبی میدانید میتوانید با تنظیم یک فایل ورد یا یک فیلم آموزشی و قرار دادن آن در سایت خود آن را به فروش برسانید و از اینترنت پول در آورید  مثال دیگر برای دانشجویان : دانشجویان عزیز نیز میتوانند فایل های آموزش خود را در هر زمینه درسی به صورت pdf  فایل های word  و  غیره در سایت قرار داده  و بفروش برسانند  . )

کاربران توجه داشته باشند بعد از تکمیل مراحل ثبت نام و اتمام ثبت نام میبایست جهت دریافت کارت کاربری خود در این سایت،  اسکن عکس ۳*۴ خود را ارسال نمایند . همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد کارت کاربری سایت از لینک زیر استفاده نمایید.

 

arrow در این قسمت اطلاعات بیشتری راجب کارت کاربری سایت کسب کنید