شما میتوانید از طریق توضیحات این صفحه و لینک های موجود، توضیحات کامل هر روش را با  سامانه های ارسال پیامک انبوه که اعتبار مادم العمر دارند ، از روش های کاری زیر  اطلاعات کسب کنید و در هر مکان و زمانی با استفاده از سیستم هایی نظیر رایانه ، تبلت، تلفن همراه هوشمند خود که به اینترنت مجهز میباشند کسب در آمد  نمایید.

روشهای درآمد زایی 

arrow روش اول ارسال پیامک انبوه : کاربران ثبت نامی می توانند با ارسال پیامک انبوه که قیمت هر پیامک از قیمت بازار فعلی کمتر است درآمد روزانه داشته باشند ادامه….

 

 روش دوم فروش سامانه های ارسال پیامک :

متقاضیان پس از ثبت نام قادر خواهند  بود سامانه هایی شبیه به سامانه های خودشان را به فروش برسانند .این سامانه ها با توجه به امکانات شخص درخواست کننده از شما از ۶۰٫۰۰۰ هزار تومان به بالا ارزش گذاری میشوند که توضیحات کامل انواع قیمت گذاری ها با توجه به امکانات  در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت .لازم به ذکر است در صورت فروش هر سامانه تنها مبلغ ۴۰٫۰۰۰ تومان به شرکت و مابقی به کاربر تعلق میگیرد.

 

 

کاربران میتوانند علاوه بر روش های ذکر شده در بالا  و بر اساس رتبه بندی که در صفحه نخست سایت آمده است و با توجه به شرایط ذکر شده در لینک روش چهارم همین صفحه میتوانند از شرکت دریافتی داشته باشند.

 

 

 فعالیت در روش های ذکر شده وقت چندانی را از شما نخواهد گرفت و با گذاشتن وقت مشخصی در روز به تدریج با چم و خم کار آشنا شوید و در آمد خود را افزایش دهید حتی لازم نیست شغل اصلی خود را کنار بگذارید و به راحتی میتوانید در کنار شغل اصلی خود بدون آنکه نیازی به ثبت شرکت و سایت داشته باشید و همچنین این کار بصورتی طراحی شده است که نیاز به بازاریابی تلفنی و سیار و خروج از منزل ندارد و شما تنها  با ارسال پیامک  و ارجاع سفارشات زیر نظر شرکت پویانمای مسیر جادویی به در آمد مطلوبی برسید .

برای شروع کار شرکت تعدادی پیامک  و لیست شماره های کل کشور بر اساس کد پستی ، ارسال براساس نقشه و اصناف و ….  ارائه میدهد که اساس کار شما برای شروع کار در این سیستم میباشد.

 

  

روش سوم: ترجمه و انجام پروژه های دانشجویی

با توجه به فعالیت بالای کاربران در راستای افزایش سطح درامد انها شرکت مسیر جادویی با انجام پروژه های دانشجویی , ترجمه مقالات معتبر فارسی به ۳۲ زبان رسمی دنیا و بلعکس و انجام مقالات isi شرایط ویژه ای را برای کاربران خود مهیا کرده است لذا کسانی که تمایل به انجام این گونه فعالیت ها را دارند با کسب بیشتر از ۸۰% سود وافزایش ۳ برابری درامد خود دریافتی ویژه ای را دریافت مینمایند.

 

arrow روش چهارم در زمینه همکاری کاربران با پروژهای ایجاد شده توسط شرکت و درآمد ماهانه
شرکت پویا نمایی یک شرکت  مبنی بر توسعه خود اشتغالی و  با سابقه در زمینه های نرم افزاری میباشد . از این رو شرکت در سیاست های خود در نظرگرفت با راه اندازی سامانه خود اشتغالی برای کاربران علاوه بر درآمد و استفاده شخصی  بتوانند در پروژه های شرکت همکاری کرده و سود حاصل از همکاری خود را دریافت نمایند. ادامه…..

 

arrow روش پنجم: کسب در آمد از سایت شخصی رایگانی که از شرکت دریافت مینمایید.

همانگونه که میدانید برای طراحی یک سایت اینترنتی شخصی برای خودتان باید هزینه های زیادی را متحمل شوید .کاربرانی که در این سایت ثبت نام کرده اند جهت بهره وری خود میتوانند از این شرکت یک سایت رایگان دریافت نمایند و از طریق سایت نیز کسب درآمد نمایند.  در این روش کاربر پس از دریافت سایت خود یک فایل آموزشی جامع آموزش به زبان ساده کار باسایت را دریافت خواهد کرد که آموزش کامل مدیریت سایت شخصی به صورت تصویری و ویدیویی و شامل فایل pdf  میباشد ادامه…..

کاربران توجه داشته باشند بعد از تکمیل مراحل ثبت نام و اتمام ثبت نام میبایست جهت دریافت کارت کاربری خود در این سایت،  اسکن عکس ۳*۴ خود را ارسال نمایند . همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد کارت کاربری سایت از لینک زیر استفاده نمایید.

 

arrow در این قسمت اطلاعات بیشتری راجب کارت کاربری سایت کسب کنید