در راستای جواب گوی و اطلاع رسانی به شما کاربران محترم

در این قسمت بعضی از سوالات متداول شما پاسخ داده ایم و همینطور در بخش ایجاد سوال شما می توانید سوالاتی را مطرح کنید که در این قسمت ذکر نشده است و از نظر شما می توان با پرسش و پاسخ آنها به پیشرفت کیفی کاربران و رفع مشکل آنها کمک کرد .

 

۱- به دلیل کلاهبرداری اینترنتی چه گونه می توانیم به سایت شما اطمینان کنیم ؟

به قسمت قوه قضاییه در پایین سمت راست صفحه مراجعه کنید. آرم قوه ی قضائیه قابل رویت است روی آن کلیک کرده و کلیه مشخصات شرکت را ملاحظه فرمایید و همچنین شما می توانید وارد سایت سازمان ثبت اسناد کشوری شده و با وارد کردن کد شرکت نیز استعلام بگیرید( سایت سازمان ثبت اسناد و املاک http://ilenc.ir میباشد شماره ثبت شرکت نیز ۴۱۸۳۱ میباشد)

همچنین شرکت پویانمای مسیر جادویی دارای نماد اعتماد الکترونیک از سایت وزارت صنعت معدن و تجارت الکترونیک میباشد که در کنار صفحه سمت چپ مشخص است با کلیک برروی این لگو مشخصات شرکت و وضعیت معتبر بودن نماد مشخص میشود ( آیا نمیدانید نماد اعتماد الکترونیک چیست؟)

همچنین با وارد شدن به سایت ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به نشانی samandehi.ir با وارد کردن آدرس سایت intkar.ir  در قسمت جستجوی ثبت تارنما از شناسایی و ثبت بودن سایت شرکت اطلاع کسب نمایید.

۲-سامانه ارسال پیامک انبوه چیست؟ آیا فقط باید از رایانه استفاده کنم؟

سامانه ارسال پیامک انبوه سامانه ایست دارای شماره اختصاصی که از طریق نام کاربری و رمز عبور خود میتوانید در هر کجا باشید و به اینترنت دسترسی دارید از آن استفاده کنید . سامانه پیامک انبوه توانایی ارسال چندین هزار اس ام اس به شماره های مختلف را در کمترین زمان ممکن دارست. سامانه پیامک خود دارای بانکی از شماره های کشور میباشد و توانایی اضافه نمودن شماره های خاص را نیز داراست .سوال اساسی بیشتر کاربران این است که آیا ارسال پیام با شماره شخصیشان اتفاق میافتد؟ در جواب باید بگوییم خیر همانطور که اشاره شد خود سامانه دارای شماره اختصاصیست که ارسال پیام از طریق آن شماره انجام میشود و ارتباطی باشماره تلفن همراه شما نخواهد داشت

شما با هر وسیله ای که دسترسی به اینترنت داشته باشد اعم از رایانه تبلت گوشی تلفن همراه میتوانید .میتوانید از سیستم استفاده نمایید.

۳-آیا خود شخص باید فقط کار کند یا شرکت هم کارهایی به او محول میکند؟
شخص میتواند از طریق سامانه خود اقدام به کسب در آمد روزانه برحسب فعالیت و سفارشات گرفته شده خود داشته باشد بدون آنکه مبلغی از در آمد خود را به شرکت بپردازد  … مورد دوم: در صورتی که شخص مایل به درآمد بیشتری باشد میتواند از طریق پنل خود اقدام کرده و ازطریق آموزش های پنل آموزشی خود اقدام به جذب مشتری در رابطه با خدماتی که شرکت ارائه میدهد فعالیت نماید . توضیحات این روش در ادامه مطالب  روش چهارم از روش های کسب در آمد موجود میباشد.

۴- اعطای نمایندگی به چه صورت می باشد و از چه طریق قابل پیگیری است ؟

-برای اعطای نمایندگی باید به قسمت نمایندگی در سایت مراجعه کنید فرمی که در آن قسمت می باشد  را کامل کرده و به  آدرس ایمیل شرکت ارسال کنید شایان به ذکر است  متقاضیان مورد بررسی قرار می گیرند و بستگی به شرایط و امکانات آنها در راستای تحقق آرمانهای شرکت برسی و انتخاب شد . مهم در اصل ایجاد بستری مناسب جهت بر طرف کردن نیاز مردم و ارتقاء سطح رفاهی و اجتماعی آنها می باشد .

۵-  دریافتی ماهانه چیست؟

-دریافتی ماهیانه دریافتی است که شما به صورت ماهیانه دریافت می کنید این دریافتی بستگی به کارکرد شما در ماه و میزان تاثیرپذیری در روند رو به جلوی شرکت دارد از این رو بستگی به فعالیت شما شرکت میزان دریافتی مشخصی با توجه به آنچه در لینک روش چهارم و ادامه روش های  کسب در آمد موجود است  را در اختیار شما قرار می دهد . در صورت عدم فعالیت و هیچ باز خوردی از سوی شما هیچ دریافتی نخواهید داشت .حقوق ثابت فقط مخصوص فروش و بازایابی پنل های اس ام اس نبوده و شما میتوانید در زمینه سفارشات طراحی وبسایت نیز دریافتی از شرکت داشته باشد.

۶- آیا اطلاعات شخصی وارد شده ی ما در فرم ثبت نام  محفوظ میماند  ؟

این اطلاعات صرفا جهت گرفتن اطلاعات دقیق شما به دلیل استفاده از نرم افزار و ابزار ارتباط جمعیست که گاه اگر فرد متخلفی تخلفی انجام دهد اطلاعات وی در دسترس باشد و کلیه اطلاعات شما در این شرکت محفوظ خواهد ماند.

۷- بعد از ثبت نام باید چه کنیم ؟

کاربران ثبت نام شده شده بعد از گذشت ۲۴ ساعت از زمان ثبت نام  و به قسمت ورود در صفحه اصلی سایتintkar.ir رفته و در قسمت آموزش ورود به سامانه ها  نام کاربری و کد ملی خود را وارد کرده و وارد قسمت آموزشی شوید  و روی آیکون آموزش های تصویری کلیک کرده و ویدئو های آموزشی را با دقت مشاهده و طبق آن عمل کنید .

۸- آیا باید خودمان شماره موبایل ها را وارد سامانه کنیم؟

خیر سامانه ارسال اس ام اسی که به شما تعلق میگیرد هوشمند و هدفمند بوده و امکان ارسال بر اساس منطقه ،کد پستی ، اصناف و غیره را دارا بوده  با این حال اگر شما بخواهید بطور مثال به ۲۰ شماره انتخابی خود پیامک ارسال کنید امکان اضافه کردن شماره به صورت لیست را هم دارا بوده .

۹- چگونه باید پیامک ارسال کنم ؟

متن پیامکی که میخواهید ارسال کنید در قسمت کاربران و آموزش ها نمونه پیام ها موجود میباشد و شما با الگو گرفتن از آنها و یا ارسال یکی از همان الگو ها  شروع به ارسال اس ام اس خواهید کرد و شروع به جذب مشتری برای خود مینمایید . آموزش کامل این قسمت نیز موجود میباشد.

۱۰- چند روش کسب در آمد از سامانه وجود دارد؟

در حال حاضر ۵ روش کسب در آمد از سامانه وجود دارد که آموزش های آن برای کاربران وجود دارد و میتوانند از هر روشی که تمایل بیشتری دارند به کسب در آمد بپردازند.

۱۱- چه زمانی در روز باید کار کنم ؟

این کار به عنوان کار در منزل و پاره وقت محسوب میشود شما در هر ساعت از روز که بخواهید میتوانید این کار را انجام دهید .

۱۲- آیا برای آموزش های سایت باید هزینه ای پرداخت کنم؟

خیر تمامی آموزش های ارائه شده در این سایت به صورت رایگان بوده و کاربران هزینه ای بابت آموزش و پشتیبانی پرداخت نمیکند.

۱۳- سامانه ارسال اس ام اس چیست؟

سامانه ارسال اس ام اس یک نرم افزار تحت وب محسوب میشود که قابلیت ارسال حجم زیادی اس ام اس در دقیقه را داراست .

۱۴ – مبلغ ۶۵۴۰۰ تومان  چرا دریافت میشود؟

این مبلغ بابت سامانه ارسال اس ام اس  میباشد که شما بوسیله ی آن میتوانید برای خود کسب در آمد نمایید. لازم به ذکر است نرخ ارسال با این سامانه ها کمتر از نرخ معمولی بازار بوده و همین عامل یکی از راه های کسب در آمد برای افراد میباشد . سامانه های ذکر شده مادام العمر بوده و بعنوان ابزار کار شما استفاده میشود.

۱۵ -پس از ثبت نام از کجا شروع کنم؟

در مرحله هفتم شما کد فعالسازی را دریافت خواهید کرد . سپس با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سامانه شده اسکن شناسنامه وکارت ملی خود را در قسمت ورود اطلاعات وارد کرده و پس از وارد کردن، سیستم به شما اجازه استفاده از سامانه را خواهد داد . در صورتی که اس ام اس برای شما ارسال نشود پشتیبان سایت طی ۲ الی ۴ ساعت پس از ثبت نام ، ثبت نام شما را تایید کرده و شما اجازه ورود به سیستم را پیدا خواهید کرد

arrow آموزش پس از ثبت نام به صورت تصویری

۱۶- شماره حساب چگونه دریافت میشود؟

با توجه با انچه در توضیحات روش چهارم در بخش راهنمای اولیه آموزش کسب در آمد است ،شماره حساب شما برای روش چهارم پس از ثبت نام در بخش کاربری هر کاربر از وی گرفته خواهد شد.

۱۷- کار با سامانه را بلد نیستم  آموزشی وجود دارد؟

بله، بعد از دریافت سامانه ارسال اس ام اس  یک سامانه آموزشی هم به شما در سایت www.intkar.ir  تعلق میگیرد که از قسمت ورود کاربران با نام کاربری و کدملیتان وارد این سامانه شده و از قسمت آموزش تصویری اقدام به مشاهده نحوه کار با سامانه مینمایید.

۱۸-آیا پس از خریداری پنل نیاز به خرید خطوط جهت ارسال دارم ؟
خیر ، پس از خرید پنل کلیه خطوط جهت ارسال رایگان می باشد . و در صورتی که نیاز به دریافت اس ام اس برروی سامانه خود داشته باشید میتوانید از شرکت و از داخل سامانه های خود خط تهیه فرمایید

۱۹-آیا در پنل ها بانک شماره وجود دارد ؟
بله ، ما کلیه بانک های کشوری منطقه ای ، محله ای ، کدپستی همراه اول و ایرانسل کل کشور و اصناف و مشاغل کشور با دسته بندی استانی را در پنل ها قرار داده ایم .

۲۰-هزینه اولیه پرداختی بابت چه چیزی دریافت می شود ؟
هزینه اولیه پرداختی بابت خدماتی است که به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار میگیرد که علاوه بر ان مقداری شارژ هدیه نیز برای هر پنل در نظر گرفته شده است .

۲۱-آیا شارژ پنل به صورت آنلاین می باشد و محدودیتی ندارد ؟
بله شارژ پنل ها به صورت آنلاین در همان لحظه انجام میشود و پس از پرداخت حساب شما شارژ میگردد و محدودیتی در شارژ سامانه وجود ندارد .

۲۲-آیا در ارسال پیام محدودیتی وجود دارد ؟
خیر ، در کلیه پنل ها هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و ارسال ها با توجه به حجم و زمان ارسال ، ارسال خواهند شد .

۲۳- آیا بابت طراحی سایت نیز هزینه ای باید بپردازیم؟

خیر ، شما برای سایت با پسوند (ir.) هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد و پس از ثبت نام از طریق قسمت کاربری میتوانید درخواست دریافت سایت رایگان کاربری دهید. توجه داشته باشید سایت رایگان به افرادی تعلق خواهد گرفت که در روش اول و دوم و سفارشات طراحی وبسایت فعال بوده و بر اساس فعالیت آنها وبسایت رایگان را دریافت خواهند نمود.

 

arrow سوالات بیشتر خود را در قسمت ارتباط با ما بپرسید .